Jak długo trzeba odstawiać Escitil?

Ile mogą trwać objawy odstawienia leku Escitil? Przez 50 dni przyjmowałam lek Escitil w dawce 5mg. 5 dni temu odstawiłam ten lek i od tamtej pory doświadczam wszystkich objawów odstawienia. Czy to normalne, że po tak krótkim czasie i tak małej dawce występują te objawy? I kiedy mogą się skończyć?

Witam! Pięć razy proszę wziąć 5 mg, ale co drugi dzień, następne dawki pięciomiligramowe co trzy dni i dopiero odstawić. Nawet w niskich dawkach leczenie lekami tej grupy należy odstawiać stopniowo. Lek ten działa ponad 24 godziny i obniżeniem dawki czasem jest rozrzedzenie przyjmowania leku. Powodzenia W. Łuczkowski.