Stosowanie leku Marvelon

Witam, jestem w 14 dniu ok.30dniowego cyklu ( nieregularny) Nie chciałabym czekać do pierwszego dnia cyklu by zacząć brać marvelon. Czy mogę zacząć brać w tej chwili i stosować dodatkowe zabezpieczenie - jak długo? I czy brać wtedy całe opakowanie do końca?

Witam. Jeśli zacznie Pani stosować w tej chwili doustną antykoncepcję dodatkowe zabezpieczenie będzie konieczne przez co najmniej 2 pierwsze tygodnie. Sugerowałabym rozpocząć przyjmowanie tabletek w pierwszym dniu cyklu.