Migea na migrenę

Dzień dobry. Cierpię na dość silne migreny i w związku z tym mam pytanie. Zależy mi na dużej skuteczności leku, bo problem migren jest u mnie dość uporczywy i zastanawiam się nad zmianą dotychczas stosowanych leków i zacząć używać właśnie Migea. Chciałabym się dowiedzieć, czym różni się lek na migrenę Migea od przykładowo Ibupromu? Wiem, że mają inny skład, ale zastanawia mnie dlaczego Migea można wziąć tak mało na dobę? Czy to jakiś bardzo silny lek? Czy mała dawka leku Migea będzie skuteczna? Czy w przypadku bardzo silnych migren można zwiększyć dawkę leku Migea i czy nie przyniesie to negatywnych skutków dla mojego zdrowia? Chciałabym się dowiedzieć czy Migea jest skuteczniejsza od innych leków, czy może jakiś zamiennik ma lepsze działanie? Z góry dziękuję za wszystkie informacje. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Migea zawiera inną substancję aktywną o innej farmakokinetyce i farmakodynamice i innej dopuszczalnej dawce dobowej. W zwiążku z tym stosowanie go w większych dawkach może być szkodliwe.