Stosowanie leku Motilium a skutki uboczne
Odczuwam ponad 10 dni bol brzucha, najpierw zaczeło mnie bolec po prawej stronie, teraz boli mnie w okolicy pepka. Mam problem z chodzeniem do toalety. Pierwsze co lekarz zlecil to badanie moczu, wynik prawidlowy, badanie krwi - czekam na wyniki. Otrzymalam lek motilium , o ktory czytałam ma wiele skutkow ubocznych zwiazanych z sercem. Czy mam go przyjmowac? Zwiazku ze mieszkam w uk, musze czekac dł.na usg jamy brzusznej czy inne badania, a martwie sie , czy to moze byc zwiazne np z nowotworem?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Działanie leku motillium jedynie hamuje wymioty i biegunkę i nie jest najlepszym sposobem leczenia, ponieważ organizm nie może w naturalny sposób pozbyć się toksyn. Jeżeli ma Pani przeciwwskazania do stosowania leku proszę go nie przyjmować. Mam za mało danych aby powiedzieć czy jest to związane z nowotworem, jednak Pani młody wiek sugeruje poszukiwać diagnozy w kierunku infekcyjnym lub zaburzeń wchłaniania.
Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski