Stosowanie leku Setaloft na nerwicę natręctw a zanik popędu seksualnego

dzien dobry.od kilku lat lecze sie lekiem setaloft na nerwice natrectw.moim problemem jest to ze nie mam wzwodu ani popedu seksualnego ale zainteresowanie i chec seksualna jest ogromna.czy jest jakis sposob na to.nie chcialbym zmieniac leku setaloft ani przerywac leczenia.czy doraznie mozna zastosowac wiagre?

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie problemu swojemu lekarzowi psychiatrze lub udanie się do lekarza seksuologa. Najczęstszym rozwiązaniem takiej sytuacji jest zmiana rodzaju leku, jednak istnieje także możliwość włączenia do leczenia podstawowego innego leku, który może znieść niepożądane działanie Setaloftu.

Pozdrawiam!