Stosowanie leku Zenitwa a wynik testu na HIV

miałem 12 latemu ryzykowne zblirzenie seksualne.od trzech lat biore chlorprothixen zenitwa15mg.ostatnio robiłem badanie na obecnośc wirusa hiv przed badaniem nie brałem tego leku przez tydzien ,wynik był ujemny czy jest wiarogodny czy lek muk zawałszowac test elecsyshiv combi pt agp24 anty hiv-1antyhiv-2

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, stosowany lek nie wpływa na wynik testu w kierunku obecności przeciwciał anty-HIV. Wynik można uznać za wiarygodny.