Stosowanie luteiny i zalecenie ginekologa dotyczące wizyty

Witam Serdecznie,mam pytanie bo moj lekarz ginekolog prosił mnie abym przyszła do niego nawet w tedy gdy dostane miesiaczke,moge wiedziec dla czego? stasuje luteine na wywołanie miesiaczki. czy skieruje mnie dalej na badania boje sie troszke ze cos mi jest a nie chce mi nic powiedziec;(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji stwierdzić dlaczego lekarz polecił Pani przyjść na kolejną wizytę. Bez wątpienia ma to jednak swój cel. Być może, tak jak Pani napisała, specjalista ginekolog chce Panią skierować na dodatkowe, szczegółowe badania. Sugerowałabym zatem, by postępowała Pani zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego.