Stosowanie Metypredu przy chorobach skóry

Przez ok. 2 mies. brałam silny lek sterydowy Metypred przepisany przez dermatologa na chorobę skóry. Po tym pojawił się brak libido. Przed zażywaniem tego leku nie było z nim najmniejszego problemu - wręcz mogłam uprawiać seks z moim partnerem kilka razy dziennie, ciągle miałam ogromną ochotę na seks. Teraz niestety nie pomaga nic. Mój partner bardzo mnie pociąga, seks jest zawsze bardzo urozmaicony natomiast nawet kiedy mam ochotę moje ciało odmawia posłuszeństwa - trzeba używać lubrykantów.

Na Śląsku, co prawda Dolnym, jest endokrynolog i seksuolog, Prof. Zdrojewicz.
Być może warto rozważyć wypad z Rudy do Wrocławia? Pozdrawiam. JW, Poznań.