Stosowanie Paroksetyny a skutki odstawienne

Witam,mam pytanie brałem paroksetyne przez 2 miesiace ktora wcale nie dzialala,a teraz ja odstawialem i zmniejszylem dawke z 20 na 10mg tak przez 2 tygodnie i od 3dni nie biore wcale juz nic.Ile trwaja te objawy odstawienne? Bo jade na wakacje za 2 tygodnie i chciałbym spozyć jakis alkohol.Paroksetyne brałem na nerwice ktora okazala sie efektem placebo.

Objawy odstawienne mogą trwać tydzień, a mogą i dwa miesiące. Najlepiej by skonsultowal Pan sprawę z lekarzem prowadzącym i z jego pomocą (a nie na własną rękę) odstawial Pan lek. Pozdrawiam