Stosowanie poduszki ortopedycznej a problemy ze snem

Witam. Mam 20 lat, w wieku 4 lat miałam usuniętą lewą nerkę przez co mam skrzywiony kręgosłup. Mam problem z wysypianiem się, codziennie rano budzę się z bólem pleców. Czy zakup poduszki ortopedycznej jest dobrym pomysłem? A może w takich przypadkach trzeba spać bez poduszki ?

Aleksander Ropielewski

Poduszka możę pomóc, jednak problem faktycznie rozwiąże odpowiednia rehabilitacja i ćwiczenia wzmacniające kręgosłup. Proszę skontaktować się z rehabilitantem, który pokaże Pani odpowiednie ćwiczenia.