Stosowanie preparatów na potencję

Mam pytanie do lekarza seksuologa - czy lekarzom znany jest i czy jest polecany lek o nazwie - VIGRAX ? lek na potencję i pobudzenie seksualne czy jest to kolejny bubel który nic nie daje a może być niebezpieczny dla zdrowia. Podobno jest bardzo skuteczny, ale jest niedostępny w żadnej aptece, tylko przez internet a wiem że lekarstw nie powinno się kupować przez internet czy na Allegro itp. stąd moje zapytanie Rafał

Dzień dobry!

Jest to suplement diety, a nie lek, a więc jego stosowanie jest bezzasadne i nieskuteczne.
Leki, które zawierają substancje czynne istotnie wpływające na sprawność erekcyjną, dostępne są wyłącznie na receptę.

Pozdrawiam!