Stosowanie środka na prosaki

Dobry wieczór, Pytanie prawdopodobnie do dermatologa. Czy jest jakiś środek na prosaki? Mam namyśli okolice worka mosznowego i korony prącia. Nie przejmowałem się tym ale ostatnio moja partnerka zwróciła mi na to uwagę i postanowiłem się tego pozbyć. Dodam, że mam 27 lat i oczywiście dbam o higienę osobistą. Dziękuję za odp. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Należy ustalić czy faktycznie są to prosaki a nie np. częste w tej okolicy plamki fordyce'a w przyadku których nie stosuje się żadnego leczenia. Sugeruję kontakt z dermatologiem.