Stosowanie Sulpirydu i uczucie niepokoju

Witam, od niedawna biorę sulpiryd. Dawka 300mg/doba, początkowo 200mg/doba. Od momentu zwiększenia dawki na 300 mg odczuwam wewnętrzny niepojój, nie mogę znaleźć sobie miejsca, trzęsą mi się ręce. Kiedy usiłuje coś zrobić odnoszę wrażenie, że nie mam na to siły, natomiast nie odczuwam żadnego zmęczenia . Czy to normalne? Powinnam wrócić do mniejszej dawki? Po jakim czasie podane objawy powinny ustać? I jeszcze jedno pytanie czy przy sulpirydzie można pić kawę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.