Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i wystąpienie brązowego krwawienia

Witam, w pierwszym dniu 7-dniowej przerwy w stosowaniu tabletek antykon odbyłam stosunek. Przed tą przerwą w 2 tygodniu przyjmowania tabletek zdarzyły mi się wymioty. Ale 3-ego dnia przerwy krwawienie z odstawienia wystąpiło. Natomiast po wybraniu kolejnego blistra 21 tabletek zamiast krwawienia pojawiły się tylko pojedyncze brązowe plamienia (bez krwi). Badanie bhcg <1,2 po 33 dniach od stosunku, test ciążowy z moczu po 41 dniach od stosunku- negatywny. Czy zatem na 100% mogę wykluczyć ciążę?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Jak wykonać test ciążowy?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy