Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych po Primolut

prosze panstwa, przez 10 dni przyjmowalam lek primolut 2xdziennie po czym nie obiac przerwy przyjelam tabletki antykoncepcyjne, jestem po 10 dniach tabletek antykoncepcyjnych, czy jeste zabezpieczona przed ciaza?po leku primolut nie robilam zadnego odstawienia, aby czekac na krwawienie, wiec nie przyjelam tabletek w pierwszy dzien krwawienia lecz po primolucie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Tabletki antykoncepcyjne wykazują skuteczność jeśli brane są od pierwszego dnia miesiączki. Powinna Pani stosować dodatkowe zabezpieczenie przez pierwsze 7 dni.
Pozdrawiam