Stosowanie tabletek na zatrzymanie pokarmu

Od dwóch miesięcy nie karmię piersią dziecka. Będąc u lekarza, zaproponował mi antykoncepcję. Pytał czy jeszcze mam laktację, a mam ale niewielką... Przepisał mi BROMERGON (pół tabletki dziennie przez 10 dni), po tym czasie miałam sprawdzić czy jest jeszcze laktacja.. mija właśnie jutro 10 dni a ja mam śladową laktację.. czy mam brać jeszcze te tabletki na zatrzymanie pokarmu ? Czy jednak już mogę rozpocząć te antykoncepcyjne(BELARA)?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.