Stosowanie tabletek Naraya po przerwie

Witam! Od około trzech lat biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya. Ostatnią miesiączkę dostałam 28.02.2014, powinnam dostać kolejną 27.03.2014. Jednak w czasie tego miesiąca nie brałam tych tabletek, ze wazględów finansowych nie wykupiłam ich, ale teraz je mam. W czasie tego miesiąca nie było kontaktu płciowego z partnerem. Ale miesiączki nadal nie dostaję. Nie wiem kiedy mam wziąźć tabletke, ponieważ zawsze brałam w 4 dniu miesiączki. Zawsze dostawałam okres w tym samym dniu. Proszę o poradę.

Szanowna Pani!

Jest to pierwszy cykl bez antykoncepcji hormonalnej, więc miesiączka może się trochę spóźnić.Pierwszą tabletkę antykoncepcji proszę wziąć w pierwszym dniu najbliższej miesiączki.Potem kontynuować tak jak zawsze Pani brała.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka