Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie tabletek Naraya po przerwie

Witam! Od około trzech lat biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya. Ostatnią miesiączkę dostałam 28.02.2014, powinnam dostać kolejną 27.03.2014. Jednak w czasie tego miesiąca nie brałam tych tabletek, ze wazględów finansowych nie wykupiłam ich, ale teraz je mam. W czasie tego miesiąca nie było kontaktu płciowego z partnerem. Ale miesiączki nadal nie dostaję. Nie wiem kiedy mam wziąźć tabletke, ponieważ zawsze brałam w 4 dniu miesiączki. Zawsze dostawałam okres w tym samym dniu. Proszę o poradę.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Szanowna Pani!

Jest to pierwszy cykl bez antykoncepcji hormonalnej, więc miesiączka może się trochę spóźnić.Pierwszą tabletkę antykoncepcji proszę wziąć w pierwszym dniu najbliższej miesiączki.Potem kontynuować tak jak zawsze Pani brała.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka

0

Konsultacja ginekologiczna usg dopochwowe ustalenie przyczyny braku miesiączki.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Należy poczekać na pierwszy dzień kolejnej miesiączki. Wskazana jest wizyta u ginekologa w celu diagnostyki zaburzeń miesiączkowania.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy