Stosowanie trzeciego opakowania tabletek antykoncepcyjnych pod rząd

Witam, mam 20 lat i biorę 7 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Chciałam przesunąć okres i jestem w trakcie przyjmowania 3 opakowania pod rząd. Ale po 3 dniach jak zaczęłam brać to opakowanie wystąpiło plamienie. Czym to może być spowodowane? co to może oznaczać ? I czy można coś zrobić aby ustąpiło, a jak nie to jak długo będzie trwało ?

może się tak zdarzyć podczas przyjmowania tabletek, ciężko przewidzieć ile ono będzie trwało. Samoistnie ustąpi