Stosowanie Vibin Mini a ochrona przed ciążą

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin (normalne) od 4 listopada 2014 (był to 8 dzień cyklu) i biorę je do dzisiaj (21 tabletek 7 dni przerwy). Każda pierwsza tabletka przypada na wtorek i teraz jest to 5-6 dzień cyklu. I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy biorąc te tabletki przez ponad 5 miesięcy jestem całkowicie bezpieczna? Czy konieczność zabezpieczania się prezerwatywami przez pierwsze 7 dni jest konieczna tylko w pierwszym miesiącu (listopad) czy każdym kolejnym?

Jeśli bierze Pani te tabletki regularnie bez pomyłki od 5 m-cy, to dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni (prezerwatywa) potrzebne było tylko przy pierwszym opakowaniu. Pozdrawiam