Stosowanie witaminy D3 w przebiegu łuszczycy

Czy jest jakakolwiek vitamina D3 w maksymalnej dawce interesuje mnie najmocniejsza dawka bo mam łuszczycę od 5 lat w ogóle się nie smaruję sterydami i maściami jedyne co mi pomaga to vitamina d3 tylko dermatolog nie wiem czemu wymienia mi że jest 10000 tyś x mocniejsza vitamina d3 niż ta którą obecnie biorę proszę mi powiedzieć w jaki sposób mogę to dostać

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki preparat przyjmuje Pan obecnie, dlatego ciężko mi powiedzieć czy jest preparat 10000 razy mocniejszy. Najepiej proszę zapytać o to dermatologa, który Panu o tym powiedział.