Przyswajalność preparatów witaminy D3

Czy przyswajalnosc witaminy D3 pomiedzy roznymi preparatami farmakologicznymi dostepnymi w sprzedazy jest rozna czy nie ma znaczenia jakiej firmy produkt kupie? Musze zazywac w dawce 8000 iu na dobe.

Witam.
Nie ma to znaczenia. Bardziej istotne jest to, że witamina D jako rozpuszczalna w tłuszczach lepiej się wchłania z przyjmowana z tłuszczami (posiłkami).