Stosowanie wody utlenionej przy nowotworze

głośno ostatnio o wewnętrznym stosowaniu wody utlenionej. Moja mama choruje na nowotwór. Jest prawie rok po chemii i radio. głupio nam spytaj lekarza prowadzącego, dlatego pytam tutaj; czy mama może pić wodę utlenioną (mam nadtlenek wodoru spożywczy i wodę destylowaną do przygotowania 3% wody utlenionej)

CZY TO ŻART???!!! Nie wiem , o jaki nowotwór chodzi , jak był leczony , jaki jest efekt leczenia , jaki jest stan obecny pacjentki!!! PROSZĘ KONIECZNIE SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ONKOLOGIEM PROWADZĄCYM PRZED PODJĘCIEM PRÓB LECZENIA SIĘ NA WŁASNĄ RĘKĘ JAKIMIŚ SZAMAŃSKIMI METODAMI!!! zż