Leczenie raka woda utlenioną

Leczenie raka wodą utlenioną Jakie jest państwa stanowisko w tej sprawie? Czy zastosowanie nadtlenku wodoru razem z jakąś dodatkową substancją krwiotwórczą spowoduje ,że terapia będzie skuteczna? Chodzi mi o podanie dopaminy (lub innego środka) dożylnie lub przez kroplówkę a wodę utlenioną bezpośrednio w guza. Z góry dziękuje za informacje lub poradę.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Metoda, która jest opisywana nie ma udowodnionego działania i nie polecam jej stosowania. Należy skonsultować się z lekarzem onkologiem i on pomoże wybrać najwłaściwsze leczenie w oparciu o rozpoznanie histopatologiczne.