Stosowanie zabiegu Body wrapping na piersi

Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy zabieg Body wrapping można stosować na piersi ? Jeżeli tak to czy można stosować do tego folię czy lepiej np. bandaże ?

Witam
Rozumiem, ze chodzi Pani o pojędrnienie piersi. W tym celu mozna stosować ten zabieg. Najpierw prosze nałożyć balsam pojedrniajacy a potem zawinąć ciało folia w celu przegrzania.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka