Stosunek bez zabezpieczenia a brak okresu

Witam! Otóż kocham się z moim partnerem bez zabezpieczenia, nigdy nie dochodzi do wytrysku w środku, lecz na zewnątrz i seks tak się właśnie kończy. Jednakże może z 6 dni po okresie uprawialiśmy seks i mój partner wytrysnął, wytarł się ręcznikiem i po jakichś 4 minutach włożył kilka razy penisa we mnie. Teraz okres mi się spóźnia już 3 dni. Czy mogę być w ciąży? Ostatnio doświadczyłam zmęczenia i dużo stresu przez nauczanie, a dodatkową obawą od kilku dni jest dla mnie niechciana ciąża.

Witam serdecznie. Proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie chroni przed ciążą. Warto także zaznaczyć, że jeżeli stwierdzenie'' 6 dni po okresie '' oznacza 6 dni od zakończenia krwawienia menstruacyjnego jest to okres dni płodnych co z pewnością może skutkować ciążą. Nie można jednak zapominać o tym iż stres i przemęczenie może wpływać na opóźnienie się okresu. Warto w tej sytuacji wykonać test ciążowy.