Stosunek płciowy w czasie przerwy między tabletkami antykoncepcyjnymi

Witam, skonczyłam pierwsze opakowanie tabletek po 7 dniowej przerwie miałam przyjąć pierwszą tabletkę z drugiego opakowania około godziny 23:00 jednak zapomniałam o niej i przyjęłam ją dopiero o godzinie 7:00. W czasie przerwy odbywałam stosunki. Na ulotce niestety nie jest napisane jak powinnam postąpić i czy tabletka będzie prawidłowo mnie chronić. Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Nie ma Pani powodów do niepokoju. Ponieważ przyjęcie tabletki nastąpiło do 12h od momentu, w którym powinna zostać przyjęta w "idealnej" wersji ochrona antykoncepcyjna jest zachowana. Pozdrawiam.