Stosunek przerywany, dni płodne a możliwość ciąży

Chciałabym zadac pytanie; czy ciąża jest możliwa w moim wypadku? Od kilku miesięcy mam okres co 28/27 dni. 15 i 16 października(25 i 26 dzień cyklu) uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany, który nie zakończył się we mnie. 17 października dostałam okresu. Trwał normalnie i był bolesny. Dzisiaj ( 22 i 23 dni po stosunku) zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Powinnam się jeszcze obawiac? Zrobic jeszcze jeden test?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dostała Pani normalny okres, raczej prawdopodobieństwo ciąży jest niskie aczkolwiek czasem zdarzają się przypadki, gdy jakiegoś rodzaju krwawienie występują także w ciąży. Myślę, że w przypadku brak następnej miesiączki najlepiej byłoby udać się do ginekologa, który określi prawdopodobieństwo oraz zleci ewentualnie dodatkowe badania.