Stosunek trzy godziny po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej a prawdopodobieństwo ciąży

Biorę pigułki regularnie od pół roku. Ostatnio współżyłam z chłopakiem w pierwszy dzień, a właściwie 3 godziny po przyjęciu pierwszej tabletki z nowego blistra. Skończył we mnie, zastanawiam się czy mam się o co martwić? czy tabletka już działała? od kilku dni boli mnie podbrzusze i jajniki, zastanawiam się czy do czegoś nie doszło podczas seksu czy to dolegliwości infekcji albo przeziębienia ;)
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Nie ma Pani powodów do niepokoju. Jeżeli pozostałe tabletki będą przyjmowane w sposób prawidłowy ochrona antykoncepcyjna nie zostanie zmniejszona.