Stosunek w 4 dniu cyklu a prawdopodobieństwo ciąży

Ostatni okres miałam 25.10 trwał 5-6dni. Z 28-29.10 poniosło nas i mój tż włozył mi najpierw na jakies 10s, potem było troszke pieszczot i znowu na jakies 30s. Do wytrysku nie doszło wogóle. Między 5-10.11 zauwazyłam wiekszą ilość śluzu płodnego.Moje cykle trwaja 28-31dni. Czy mogłam zajść w ciążę>

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo mało prawdopodobne, ale nie wykluczone. proszę wykonać test ciążowy, aby się upewnić.