Stosunek w dniu owulacji oraz mętny mocz i ciągnący się mleczny śluz a prawdopodobieństwo ciąży

30 maja miałam owulacje . 29 maja temperatura w pochwie wynosiła 37,2. Kochalam sie z mężem 30 maja. Dzisiaj zauważyłam mętny mocz i ciągnący sie mleczny śluz. Czy jest możliwość ze doszło do zapłodnienia i takie sa jego objawy ? Prosze tez o napisanie kiedy najwcześniej mogę zrobic test beta hcg ?

Witam. Jak najbardziej mozliwe że jest Pani w ciąży. Testy dają najbardzyej miarodajne wyniki 14 dni po stosunku.