Strach a nierównomierne bicie serca

witam mam 31 lat i od jakiegos czasu mam takie dziwne odczucie jakby strachu w klatce piersiowej i nierownomierne bicie serca co to moze byc????

Witam, czasem bywa tak, że symptom "mówi" o czymś w języku metafory ("odczucie jakby strachu w klatce piersiowej"), tak więc pytanie, które nasunęło mi się po przeczytaniu maila to: Czy jest coś w Pana/Pani życiu, czego może się Pan/Pani obawiać/bać? Oraz czy łatwo jest Pani/Panu dopuszczać do siebie emocje, różne, te tzw. negatywne również. Proszę zadbać o wsparcie psychologiczne dla siebie w procesie diagnozowania przyczyn dolegliwości. Pozdrawiam Danuta Michalczyk

nalezaloby sprawdzic u lekarza, czy z medycznej str wszysko dobrze oraz u terapewuty, o co chodzi. jest to tylko jeden objaw i o niczym jeszcze n ie swiadczy, ale zawal i stress maja te same symptomy...pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza