Stres, arytmia, natrętne myśli i uczucie pływania w głowie

witam jak już wcześniej pisałam mialam robione eeg gdzie wyszło że nie mam żadnych zmian w głowie ekg holter echo serca też nic nie wykazało tomografia komputerowa wyszło dobrze błędnik w normie byłam u neurologa też nic nie stwierdził . moje objawy to stres czasem lęk arytmia natrętne myśli odczucie pływania w głowie niestabilność i wiele podobnych objawów czy to może być od nerwów? nie wiem co robić ;c

Witam, skoro przyczyny somatyczne odczuwanych przez Panią objawów zostały wyeliminowane, warto pomyśleć o skonsultowaniu się z psychiatrą/psychologiem oraz o podjęciu psychoterapii. Pozdrawiam Danuta Michalczyk