Stres i problemy ze stres

Witam ,mam problem ze stresem stresem.Nie wiem dlaczego ,ale stres budzi mnie rano i nie mogę już zasnąć, ostatnio nawet zwymiotowalem rano sama zolcia.Poza tym nie mam apetytu na jedzenie, a w dzień nie mam energii na pracę czy naukę.Bardzo proszę o odpowiedź czy to jakaś choroba i czy mogę z tego wyjść bo bardzo mi To doskwiera.

Długotrwały stres może prowadzić do bezsenności,
pogorszenia pamięci, chronicznego bólu głowy, problemów
z trawieniem, cukrzycy, chorób serca i układu krążenia,
nowotworów, zaburzeń lękowych , nerwicy, depresji,
i wielu innych zaburzeń.
Objawy stresu będą się nasilać.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Myślę , że obecnie najlepszym rozwiązaniem będzie
niezwłoczne podjęcie psychoterapii.
Proszę nie czekać, aż stres wyniszczy Pana organizm.
Terapeuta pomoże Panu odzyskać równowagę wewnętrzną
i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem
Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza