Stres, terminy miesiączek a ciąża

Witam, mam 22 lata moje miesiączki przez ostatnie pół roku kształtowały się następująco: 27 lipca, sierpień brak, 6 września, 21 października, 21 listopada, 27 grudnia (moja ostatnia miesiączka). 11 stycznia miałam jednodniowe plamienie, które się nie zdarzyło wcześniej a ostatni stosunek odbył się 27 listopada (dni niepłodne). Wykonałam testy ciążowe w dniach 6 i 9.02, oba negatywne (innych producentów). Czy mimo to mogę być w ciąży? Co może mi dolegać? Ostatnio dużo stresu. Dziekuje za odpo

Renata GrzechociĹska

Przyczyną zaburzeń miesiączkowania mogą być zaburzenia hormonalne, ciążą, nieprawidłowy tryb życia, infekcję oraz wiele innych przyczyn. Dlatego proponuję udać się do ginekologa, który poprowadzi dokładną diagnostykę.