Strzelanie w karku po przekręceniu głowy u 20-latka

Witam. Przy każdym obkręcaniu głowy w lewo lub prawo strzela mi w karku. Zawsze jest to jakby pojedynczy przeskok kości. Może to nawet usłyszeć inna osoba. Jak miałem około 5 lat zrobiono mi jakąś operację i było dobrze ale od kilku lat znowu strzela w karku. Teraz mam 20 lat. Czy znowu potrzebuję operacji?? Dodam że w dzieciństwie miałem młodzieńcze zapalenie stawów kolanowych. Są osłabione ale wytrzymuję bez leków. Jedynie strzasznie bolą gdy długo siedzę i nie mogę ich rozruszać.

W zasadzie to nic takiego. Stawy mogą "strzelać" i jest o normalne. Jednakże w przypadku gdy temu towarzyszy ból, to już trzeba pomocy lekarskiej.