Stwierdzenie delikatnego odklejenia kosmówki

Witam. Bylam dzisiaj u lekarza i stwierdzil ze mam delikatne odklejenie kosmowki... Dostalam leki i zalecenie zeby lezec... Czy dlugo trzeba lezec w takim wypadku? Ile moze potrwac leczenie? Mam male dziecko wiec musze zorganizowac pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

a ktory tydzien ciazy? proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzacego, leżenie przynajjmniej do kolejnej wizyty u lekarza prowadzacego ciazę.