Stwierdzenie neuropatii aksonalnej

Szanowna Pani Doktor. Dolegliwości mam od kilku lat,ale dopiero w ub.roku lekarz neurolog w Radomiu stwierdził u mnie neuropatie askonalną.Skierował mnie do Szpitala gdzie4 mnie przebadano i wypisano po 5-ciu dniach do domu.Leczę się farmakologicznie ,jest nieznaczna poprawa ale dolegliwości nie ustąpiły.Pytanie -czy Pani Doktor wyraża zgodę na zajęcie się moim przypadkiem.Mam 78 lat-jestem dość sprawny-prowadzę samochód Pozdrawiam Karol  z Radomia

Serdecznie pozdrawiam, ale namawiam na kontynuację leczenia bliżej domu; u Neurologów w Radomiu! Jeżeli bywa Pan w Warszawie, to zapraszam.
Trzeba rozważyć wyniki badań, obciążenia chorobowe, wywiad rodzinny etc
Pozdrawiam