Sucha skóra i trądzik na plecach

mam 22 lata, juz od kilku lat mam ten sam problem- skora na plecach jest wiecznie sucha i lusczy sie pozostawiajac na ubraniu jakby lupiez dodatkowo wystepuja podraznione nieregularne zaczerwienienia i krostki troche jak tradzik albo wysypka - zostaja mi potem biale punktowe blizny-co zrobic, prosze o odpowiedz. cleo

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa. Po ustaleniu przyczyny dolegliwości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.