Suchość pochwy podczas stosunku

Mam problem. Kiedy mój chłopak mnie pieści, nie wydziela się ze mnie śluz, a przyjemność którą odczuwam nie jest wcale aż taka duża. Nie wiem dlaczego tak jest. Przez to mój chłopak myśli, że coś źle robi, że mi nie wystarcza. A ja jestem tam sucha, prawie śluzu nie mam i chyba przez to przyjemność nie jest tak duża. Oczywiście orgazmu nigdy nie miałam. Nie wiem już co robić, bo po lubrykantach leci ze mnie wydzielina zabarwiona krwią. Jakbym miała reakcje alergiczne. Bardzo proszę o pomoc...

Witaj
Z twojego opisu wynika,że sytuacja jest taka od dłuższego czasu, dlatego proszę udać się najpierw do ginekologa, aby dowiedzieć się co powoduje ( dokładnie) wyciek zabarwionej krwią wydzieliny oraz druga sprawa- alergia?na lubrykanty? Następnie umów się na wizytę u seksuologa w sprawie nieodczuwania orgazmu. Odczuwania przyjemności i satysfakcji z seksu uczymy się , dlatego warto poprosić o poradę Pozdrawiam.

Jeśli "leci wydzielina zabarwona krwią" to wizyta u specjalisty ginelologii jest konieczna w pierwszej kolejności.
Nie jest to stan prawidłowy i wyjaśnienie jest nieodzowne.
Pozdrawiam. JW, Poznań.