Brak orgazmu podczas stosunków z drugim partnerem seksualnym

Witam pisze w pewnej sprawie. Mam 19 lat i mój obecny chłopak z którym jestem pół roku jest moim drugim partnerem seksualnym. Jest mi z nim dobrze, sex jest przyjemny ale nic więcej. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Nie ma orgazmu szczytowania ani narastającej przyjemności. Kiedy z nim współżyje przyjemność jest na stałym poziomie. Nie wiem co mam robić, on ciągle mnie pyta czy mnie zadowala i czuje się winny a wiem ze mój brak orgazmu to nie jest jego wina. Proszę pomóżcie mi

Dzień dobry!

Czy podczas zbliżeń jest Pani podniecona?
Czy kiedykolwiek wcześniej lub w innych okolicznościach doświadcza Pani narastającego podniecenia?
Czy przeżywa Pani orgazmy podczas masturbacji?

Pozdrawiam!