Suplementy diety a odporność organizmu

Witam. Mam pytanie odnośnie wzmocnienia i ochrony organizmu na przyszłość. Nadchodzi powoli jesień a chce mieć pełną ochronę przez cały rok. Dlatego zdecydowałem się wybrać jakiś suplement diety. Wiem, że ich skuteczność jest przeważnie niska i ciężko ją szybko zweryfikować. Wczoraj w gazecie zobaczyłem reklamę takiego produktu superflavon, czy jest sens zakupu takiego produktu za 100zł, który starcza na 1 miesiąc? Jest coś na rzeczy w jego wyjątkowej skuteczności czy to ściema?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Jak sama Pani zauważyła skuteczność takich preparatów jest często mała lub na poziome Placebo. Dodatkowo ich duży koszt raczej nie skłania do takiej inwestycji. Warto się zdrowo odżywiać, uprawiać sport lub chociaż drobny wysiłek fizyczny, unikać przegrzania(szczególnie w chłodne dni) aby zadbać o swój organizm bez specjalnych specyfików.