Suplementy diety i witaminy przy akomodacji oczu

Witam, jaki suplement diety, witaminy powinienem stosować i jak w przypadku akomodacii oczu? Czym wspomagać. Okulary rozleniwiają oko/oczy co prowadzi do pogłębiania się wad/wady, dlatego chciałbym jak najbardziej unikać tego "wspmagacza".

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepsza jest po prostu zdrowa zblilansowana dieta, można suplementowac DHA, co do okularów jeśli sa konieczne należy je nosic