Suplementy diety, które można stosować w czasie postmenopauzy

Mam 50 lat i mam zdiagnozowana postmenopauze. brałam vagifem - ale jest mało skutecze. Co mogę "brać" aby było lepiej w trakcie stosunku?

Proponuję porozmawiać ze swoim ginekologiem, a jeśli nie bedzie Pani usatysfakcjonowana, to z seksuologiem ginekologiem (lekarze seksuolodzy to zwykle ginekolodzy lub psychiatrzy).
W stolicy jest dobra dostępność do takich specjalistów.
Proponuję ostrożność w aspekcie reklam "super skutecznych środków"...
Pozdrawiam. JW, Poznań.