Stosowanie suplementu na erekcję a bóle głowy i zaczerwienione oczy

Witam, od momentu rozpoczęcia współżycia z nową partnerką zaczałem mieć problemy ze wzwodem, po pierwszej nieudanej próbie straciłem całkowicie ochotę na seks, nie pojawiają sie u mnie również poranne wzwody. Zacząłem stosować suplementy VIAMAX PURE POWER, które są podobno na naturalnych składnikach, jednak 1 tabletka wystarczy i jestem gotowy do działania, natomiast potem mam bóle głowy i zaczerwienione oczy, czy nic mi nie grozi podczas stosowania tych tabletek, nie chce cały czas ich zazywac

Proszę nie ryzykować zrobienia sobie krzywdy.
Wskazana wizyta u lekarza seksuologa, w stolicy są spore w tym zakresie możliwości.
Na temat tzw. "suplementów" można przeczytać więcej na tym Portalu, także o tym pisałem w odpowiedziach na posty.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com