Swędzenie całego ciała oraz kłucie i szczypanie pod skórą

MAM PEWIEN KŁOPT CALE CIAŁO MNIE SWĘDZI I CZUJE JAK BY COS WODNEGO PO MNIE CHODZILO PO NOGACH PO BRZUCHU PLECACH BIJE TAKIE GORACO JAK SWEDZI I JAK SIE DRAPIE NIERAZ MNIE KLUJE I SZCZYPIE POD SKÓRA NIEWIEM CO JUZ MAM ROBIC CHODZE PO RÓZNYCH SPECJALISTACH ALE NIKT NIC NIE WIE CO TO MOZE BYC A JA SAMA NE WIEM CO MAM ROBIC PROSZE O JAKAS POMOC

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do dermatologa, aby wykluczyć choroby skóry. Jeśli zostaną wykluczone, proponuję wykonać morfologię krwi i udać się do internisty lub ewentualnie hematologa. Należy również wykluczyć podłoże nerwicowe takiego stanu.