Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie całego ciała w sytuacji zmiany temperatury

W sytuacji zmiany temperatury i stresu zaczyna się swędzenie nie do zniesienia, swędzi całe ciało, ale głównie nadgarstki, klatka piersiowa, ramiona, i głowa . Przez pierwszy miesiąc nie było zmian skórnych, jednak teraz w trakcie swędzenia pojawia się wysypka - małe, czerwone plamki na nadgarstkach. Kiedy swędzenie jest najmocniejsze kropki są większe, i pojawiają się też na wewnętrznej stronie dłoni, sięgają od nadgarstka do łokcia oraz na klatce piersiowej. Leki na alergię nie pomagają.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Objawy wskazują na reakcję nadwrażliwości na czynniki fizyczne. Najlepszym leczeniem jest stopniowa ekspozycja kub unikanie czynników powodujących powstawanie wysypki. Ponadto sugeruję kontakt z dermatologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy