Śwędzenie odbytu w nocy

Witam mam problem ze swiadem odbytu zwlaszcza w nocy jest to okropne prosze mi polecic jakas masc z gory dziekuje za odpowiedz

Świąd odbytu może mieś wiele przyczyn: choroby bakteryjna, grzybice, wyprysk, pasożyty (owsiki) i wiele innych. Nie da się tego wszystkiego objąć jedną maścią. Trzeba pójść do lekarza i przede wszystkim ustalić przyczynę, a dopiero potem dobrać lek.