Swędzenie okolic intymnych i większy zarost a przyjmowanie przez miesiąc Tribulon

witam mam problem przez okolo 1 miesiac bralem tribulon jest to testosteron w tabletkach gdyz hodze na silownie pod koniec brania zaczelo mnie swedzic genitalia oraz rosnac wiekrzy zarost genitali czy to przez to dzieki a odpowiec

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem stosowania tego typu odżywek. Nie powinien Pan przyjmować takich preparatów bez zaleceń lekarza!