Swędzenie okolic odbytu u 34-latki

Witam.Swędzi mnie okolica odbytu od dluższego czasu.Drapię się az powstają rany.Bardzo jest to uciażliwe.Smaruje dwa razy dziennie maścią pimafucin,ale ma działanie krótkie.Po kilku dniach ulgi znów zaczyna swędzieć.Nie wiem w czym tkwi przyczyna?moze za duzo słodyczy jem?Czy takie długotrwale drapanie do krwi i do drobnych ran grozi rakiem?

Lek. Tomasz Budlewski

prawdopodobnie to infekcja ale bez badania przez internet nie jestem w stanie powiedzieć co to jest. Konieczna jest wizyta u lekarza