Swędzenie, pieczenie i ból w okolicy narządów płciowych po badaniu ginekologicznym

Witam starej daty "baba 62 lata" przez ponad 30 lat unikałam ginekologów po nieudolnie odebranym przez z ich porodzie. Poszłam po ponad 30 latach na badanie do i wyszłam po nim straszliwie okaleczona fizycznie, czułam jakąś infekcję ale cytologię miałam mieć zrobioną za 3 tyg., wtedy poprosiłam o mniej inwazyjne badanie, co pani dr potwierdziła, niestety ponad miesiąc od badania zmagam się ze swędzeniem, pieczeniem, bólem a w cytologii jakieś ziarniaki wykryto. Czy musiała mnie ażtak zarazić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję pochwy. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który wdroży prawidłowe leczenie.